Zdanění mezd 2023


 Videozáznam přednášky z 27.1.2023

navíc dárek videozáznam "Penzijní a životní spoření (pojištění)" + "Zdanění mezd 2022"


Videozáznam je dostupný okamžitě po připsání úhrady na náš účet; v případě on line platby či platby kartou okamžitě po platbě.

Záznam je možné přehrávat opakovaně bez časového omezení. K videozáznamu k dispozici také zvukový záznam v mp3 ke stažení.

Navíc dárek zdarma videozáznam  přednášek "Penzijní a životní spoření (pojištění)" a "Zdanění mezd 2022


Určeno pro:

Účetní, auditory, daňové poradce, kteří nechtějí, aby jim "ujel vlak". Přednáška je věnována aktuálním problémům zdanění mezd.

Obsah:

  • Roční zúčtování záloh a daňového zvýhodnění, daňové přiznání zaměstnance
  • novinky za rok 2022 - např.  sleva na zastavenou exekuci, dary v souvislosti s Ukrajinou
  • Uplatnění zálohové a srážkové daně za rok 2022 a v roce 2023
  • Zdanění mezd od ledna 2023
  • Sleva na pojistném na sociální zabezpečení 2023
  • Připravované změny -  např. daňová hlediska home office (novela zákoníku práce) a daňově podporované produkty spoření na stáří

Přednáška:

videozáznam: přehrávání v běžném internetovém prohlížeči (tedy nejen na PC, ale např. i na mobilu) bez nutnosti instalace nějakého programu. Možnost opakovaného a časově neomezeného přehrávání.

Videozáznam  k dispozici okamžitě po zpracování úhrady - v případě online bankovního převodu nebo při platbě kartou k dispozici okamžitě po úhradě. Kromě možnosti přehrání videozáznamu máte navíc k dispozici také audiozáznam v mp3 v délce 3 hod 5 min čistého času


Délka záznamu

3 hod čistého času


Cena

380 Kč + DPH  


Podrobné podkladové materiály

K dispozici v pdf podobě odkaz ke stažení bude zaslán na e-mail uvedený v objednávce před konáním online přednášky resp. spolu s odkazem ke spuštění videozáznamu.
Přihlášeným účastníkům budou e-mailem příležitostně zasílány informace o aktuálních novinkách


Přednášku je možné si objednat také individuálně - máte-li zájem o školení pro potřeby Vaší firmy, kontaktujte nás na behounkovaingrid@volny.cz