Dohody o provedení práce 2024

Dohody o provedení práce 2024

Videozáznam přednášky z 11.12.2023

Záznam lze neomezeně online přehrávat v běžném internetovém prohlížeči. Záznam je dostupný po připsání úhrady na náš účet; v případě on line platby či platby kartou okamžitě po platbě.

Součástí je také audiozáznam v mp3, který lze stáhnout a přehrávat off-line.Přednáška seznamuje novou úpravou dohod o provedení práce z hlediska běžné daňové a účetní praxe. Pro pochopení souvislostí daňových a účetních změn pro rok 2024 doporučujeme zkombinovat tento videozáznam s přednáškou Změny v daních 2023/2024.

Určeno pro:

Účetní, daňové poradce, auditory,  atd

Obsah:

  • Úvodní přehled a změny novelou zákoníku práce od 1.10.2023 40 min: rozvrh pracovní doby, doba práce, příplatky atd
  • Nárok na dovolenou z dohod od 1.1.2024 v délce 19 min
  • Změny konsolidačním balíčkem 2024 v délce 29 min: Srážková daň, odvody pojistného, povinnosti vůči správě sociálního zabezpečení

Přístup k záznamu:

video záznam: přehrávání v běžném internetovém prohlížeči, k dispozici okamžitě po zpracování úhrady - v případě online bankovního převodu nebo při platbě kartou k dispozici okamžitě po úhradě. Přehrávání není nijak časově omezeno.


Čas:

Délka záznamu je cca 1 hod 28 min čistého času


Cena:

700 Kč + DPH  


Podrobný podkladový materiál v pdf a záznam zvuku:

Ke stažení podkladový materiál v pdf, doplňkové materiály a záznam zvuku v mp3 (možnost stáhnout a přehrávat zvuk např. v autě)


K poslechu záznamu webináře potřebujete jen PC s reproduktorem - ZDE si můžete ovládání videozáznamu předem vyzkoušet


Přednášku je možné si objednat také individuálně - máte-li zájem o školení pro potřeby Vaší firmy, kontaktujte nás na behounkovaingrid@volny.czPřihlášeným účastníkům budou e-mailem příležitostně zasílány informace o aktuálních novinkách