Úhrada za poskytované informace

Informační servis behounek.eu


Pokud jsou pro Vás informace zveřejněné na tomto webu či informace rozesílané registrovaným odběratelům užitečné, nabízíme níže možnost úhrady za její poskytnutí - po úhradě obdržíte daňový doklad k poskytnutí aktuální daňové informace v příslušné hodnotě vystavený na Vámi uvedené údaje. Úhradou podpoříte kvalitu informačního servisu, který Vám tak budeme moci poskytovat i v budoucnosti.

Základní informace jsou rozesílány zcela zdarma. V rámci rozšířeného informačního servisu behounek.eu jsou poskytovány rozšířené verze informací a další materiály - např.:

  • krátký videozáznam vysvětlující pásma paušálního režimu
  • daňový balíček 2023 - odůvodnění změn zákona o daních z příjmů a příslušných přechodných ustanovení
  • daňový balíček 2023 - odůvodnění změn zákona o DPH a příslušných přechodných ustanovení
  • komentář daňového zákona na podporu Ukrajiny 128/2022 Sb.
  • komentář novely daně silniční od roku 2022
  • komentář novely zákona o daních z příjmů od 1.7.2022 - přidanění nízkoemisních vozidel využívaných zaměstnanci i pro soukromé účely + přeřazení dobíjecích stanic do 2. odpisové skupiny
  • příklady k účtování kurzových rozdílů k zálohám v cizích měnách

V případě zájmu o rozšířený informační servis behounek.eu, stačí uhradit příspěvek ve výši alespoň 500 Kč nebo objednat webináře z aktuální nabídky a budou Vám nové informace poskytovány minimálně do konce června 2023 (přístup ke stávajícím informacím Vám zůstane přístupný i následně).

Vyplňte prosím pozorně svoji e-mailovou adresu; pokud nedostanete obratem automatickou odpověď s podklady pro platbu, pravděpodobně jste zadali chybně e-mailovou adresu - v tomto případě zkontrolujte prosím spam a případně vyplňte údaje znovu. Děkujeme.

Daňový doklad bude vystaven na Vámi vyplněnou adresu a s údaji uvedenými v poli Firma, IČO a DIČ. Údaje o jménu a příjmení na dokladu uvedeny nebudou - slouží jen pro případnou komunikaci.