Úhrada za poskytované informace


Pokud jsou pro Vás informace zveřejněné na tomto webu či informace rozesílané registrovaným odběratelům užitečné, nabízíme níže možnost úhrady za její poskytnutí - po úhradě obdržíte daňový doklad k poskytnutí aktuální daňové informace v příslušné hodnotě vystavený na Vámi uvedené údaje. Úhradou podpoříte kvalitu informačního servisu, který Vám tak budeme moci poskytovat i v budoucnosti.

Některé informace jsou poskytovány i v rozšířené verzi, např. 4.1.2022 s vysvětlením krácení zahraničního stravného a kapesného. Máte-li zájem o tuto rozšířenou verzi, stačí uhradit příspěvek za rozesílané informace ve výši alespoň 500 Kč nebo objednat webináře z aktuální nabídky 11/2021 až 1/2022 a získáte rozšířené informace minimálně po dobu 3 měsíců. Kromě rozšířené verze informací získáte např. 43minutový videokomentář ke kompenzačnímu bonusu 2022 nebo cca 40minutový videokomentář k osvobození dodávek elektřiny a plynu od DPH.

Vyplňte prosím pozorně svoji e-mailovou adresu; pokud nedostanete obratem automatickou odpověď s podklady pro platbu, pravděpodobně jste zadali chybně e-mailovou adresu - v tomto případě zkontrolujte prosím spam a případně vyplňte údaje znovu. Děkujeme.

Daňový doklad bude vystaven na Vámi vyplněnou adresu a s údaji uvedenými v poli Firma, IČO a DIČ. Údaje o jménu a příjmení na dokladu uvedeny nebudou - slouží jen pro případnou komunikaci.