Paušální daň 2024


Videozáznam z 10.11.2023


Záznam lze neomezeně online přehrávat v běžném internetovém prohlížeči. Záznam je dostupný po připsání úhrady na náš účet; v případě on line platby či platby kartou okamžitě po platbě.

Součástí je také audiozáznam v mp3, který lze stáhnout a přehrávat off-line.


Určeno pro:

Účetní, auditory, daňové poradce, kteří nechtějí, aby jim "ujel vlak". Přednáška je věnována nové úpravě paušální daně za rok 2023 a přechodu na rok 2024 a vstupu do paušálního režimu v roce 2024


Obsah:

  • Vyhodnocení příjmů za rok 2023 a následný postup v roce 2024
  • Ukončení paušálního režimu
  • Vstup do paušálního režimu


Čas:

délka záznamu je cca 3 hod čistého časuCena:

280 Kč + DPH


Podrobné podkladové materiály:

Budou k dispozici v pdf podobě; odkaz ke stažení materiálů bude zaslán na e-mail uvedený v objednávce před konáním online přednášky resp. spolu s odkazem ke spuštění videozáznamu.


Možnost obdržení certifikátu o absolvování školení (jen v případě online účasti):

do e-mailu  behounkovaingrid@volny.cz  uveďte název přednášky, termín, firmu, jména účastníků a pro auditory i jejich evidenční číslo auditorského oprávnění přidělené Komorou.

Účast na školeních ing. Pavla Běhounka pořádaných ing. Ingrid Běhounkovou je uznávána KA ČR a auditoři si ji mohou započítávat do Kontinuálního profesního vzdělávání (KPV) - viz sdělení KA ČR. K videozáznamům certifikáty bohužel nevystavujeme z důvodu pravidel KA ČR.


Přihlášeným účastníkům budou e-mailem příležitostně zasílány informace o aktuálních novinkách.


Přednášku je možné si objednat také individuálně - máte-li zájem o školení pro potřeby Vaší firmy, kontaktujte nás na behounkovaingrid@volny.cz