Zdanění mezd 2024


Videozáznam z 26.1.2024


Verze online: účast online s možností dotazů; nezahrnuje videozáznam; možnost získat certifikát o absolvování.

Verze videozáznam: přístup k videozáznamu je k dispozici okamžitě po platbě kartou nebo platbě online, při platbě bankovním převodem po připsání úhrady na náš účet; videozáznam je možné přehrávat po časově neomezenou dobu; součástí videozáznamu je audiozáznam v mp3, který lze stáhnout a přehrávat off line; není možné získat certifikát o absolvování.


Určeno pro:

Účetní, auditory, daňové poradce, kteří nechtějí, aby jim "ujel vlak". Přednáška je věnována aktuálním problémům zdanění mezd na počátku roku 2024


Obsah:

  • Roční zúčtování záloh a daňového zvýhodnění, daňové přiznání zaměstnance za rok 2023
  • Uplatnění zálohové a srážkové daně za rok 2023 a v roce 2024
  • Zdanění mezd v roce 2024 - nová pravidla pro zaměstnanecké benefity
  • Změny u dohod o provedení práce


Čas konání online přednášky:

9 - 12 hod

3 hodCena:

1 380 Kč + DPH


Podrobné podkladové materiály:

Budou k dispozici v pdf podobě; odkaz ke stažení materiálů bude zaslán na e-mail uvedený v objednávce před konáním online přednášky resp. spolu s odkazem ke spuštění videozáznamu.


Možnost obdržení certifikátu o absolvování školení (jen v případě online účasti):

do e-mailu  behounkovaingrid@volny.cz  uveďte název přednášky, termín, firmu, jména účastníků a pro auditory i jejich evidenční číslo auditorského oprávnění přidělené Komorou.

Účast na školeních ing. Pavla Běhounka pořádaných ing. Ingrid Běhounkovou je uznávána KA ČR a auditoři si ji mohou započítávat do Kontinuálního profesního vzdělávání (KPV) - viz sdělení KA ČR. K videozáznamům certifikáty bohužel nevystavujeme z důvodu pravidel KA ČR.


Přihlášeným účastníkům budou e-mailem příležitostně zasílány informace o aktuálních novinkách.


Přednášku je možné si objednat také individuálně - máte-li zájem o školení pro potřeby Vaší firmy, kontaktujte nás na behounkovaingrid@volny.cz